Service

Doğaşehir

Doğaşehir

Artılarla Dolu Bir Yaşam; Doğaşehir…

Daha yeşil bir çevre, daha mavi bir gökyüzü nasıl olur?
210.000 m2’lik dev yeşil alanı ve günün her saati doğal hayatla iç içe olabileceğiniz parklara sahip Doğaşehir’e, Konya’nın temiz hava kaynağı Yazır’da yer vermekle olur. Özel ankastre donanıma sahip geniş metrekareli mutfaklar, evinizde en keyifli sabah kahvaltılarının buluşma noktası olacak.

Mimaride ne kadar ileri gidebilirsiniz?
Sınırları aşabileceğinize inanırsanız, hem estetik tasarımı hem fonksiyonelliği tek bir mimaride sunabilirsiniz. Doğaşehir Plus’ın 2. etabında bulunan meyve bahçesinde, canınızın çektiği meyveyi dalından kopararak yemenin keyfini yaşayacaksınız. Böylece daha sağlıklı ve daha doğal bir hayatın tüm imkanlarını yaşam alanınızda bulacaksınız.

Alışverişi nasıl daha keyifli hale getirebilirsiniz?
Doğaşehir Plus’ın içindeki 71 adet konforlu dükkanda, sevdiğiniz markalara ve tüm ihtiyaçlarınıza kolayca ulaşabilirseniz.Yaşayacağınız yerde toplantılarınızı ve arkadaş buluşmalarınızı yüksek standartlarda kafe keyfi ile buluşturursanız, hayatın her saniyesini dolu dolu yaşayabilirsiniz.

Yatırımınızdan maksimum kazancı nasıl elde edersiniz?
Evinizi aldığınız proje büyük ve iddialı, lokasyonu avantajlı olursa; projenin mimarı çok kazandıran Dağ Mühendislik olursa yatırımınızı katlamanız hiç de sürpriz değil...

Doğaşehir

Konya’nın Doğası ile İç İçe…

Sadece Konya’nın değil, Türkiye’nin de iddialı projesi Doğaşehir’in her detayında “daha fazlası” hayal edildi. Siz ve sevdikleriniz için en iyisini sunabilmek adına olabildiğince kapsamlı ve donanımlı bir proje meydana getirdik. İşte tam da bu noktada Türkiye’nin en iddialı projelerinden birini üretmeyi başardık.

71 Adet mağazadan oluşan alışveriş katları ile dilediğiniz gibi alışveriş yapabilir, sevdikleriniz ile birlikte keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

210.000 m2’lik dev bir yeşil alana sahip olan Doğaşehir Konya’da Parklardan fitness merkezine, Konferans salonundan sinema salonuna kadar bir çok alternatif sosyal alan mevcut. /p>

Şehrin her yerine kolay ulaşım imkanı sunan metro projesine ve diğer mega projelere yakın lokasyonda yer alan Doğaşehir'de ulaşımı hiç problem etmeyeceksiniz.

MESAFELER KISALIYOR

Yeni bir hayata başlarken şehrin tüm önemli noktalarına yakın olun.

METRO

BEYHEKİM HASTANESİ

SELÇUK ÜNİVERSİTESİ

Proje hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Proje sitesi

Diğer Projeler: